ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО
від 17.01.2023

КОНТЕНТ САЙТУ
Увесь контент веб-сайту https://101dollars.org, а також будь-який контент, поширення якого здійснюється за допомогою цього сайту (зокрема, зображення, відеоролики та тексти) захищені авторським правом. Незаконне використання контенту організації «101 DOLLARS», його повне або часткове копіювання, збереження, зміна та поширення для будь-яких цілей без нашої письмової згоди – заборонено.

Права на контент належать організації «101 DOLLARS» та нашим партнерам. Усі права захищені і в будь-якому випадку належать нам. На веб-сайті також є зображення, які належать третім особам і захищені авторським правом.

Будь-яке порушення авторських і суміжних прав тягне за собою настання юридичної відповідальності відповідно до законодавства України і міжнародного законодавства.

ЗОВНІШНІЙ КОНТЕНТ
Не зважаючи на те, що ми ретельно слідкуємо за нерозповсюдженням контенту, що належить організації «101 DOLLARS, ми не несемо відповідальності за матеріали, розміщені на інших сайтах, посилання на які містяться на сайті https://101dollars.org.